Skip links

Умови користування сайтом

Перед використанням сайту СМАРТ КАСА уважно прочитайте ці умови. Якщо Ви не погоджуєтесь з цими умовами, будь ласка не використовуйте цей Сервіс.

Використання сайту

Сайт https://www.smartkasa.ua/ (далі «СМАРТ КАСА») дозволяє Вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження Вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Заборонено змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних чи комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп’ютерних мережах заборонено.

Відмова від відповідальності

Матеріали та послуги цього сайту надаються «як є» без жодних гарантій. СМАРТ КАСА не гарантує точності та повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті. СМАРТ КАСА в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали та послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у представлені в них товари та тарифи. У разі, якщо товари та тарифи на цьому Сайті застаріють, СМАРТ КАСА не зобов’язана оновлювати їх. СМАРТ КАСА за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включно з, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього Сайту.

Реєстрація у Сервісі СМАРТ КАСА

Для можливості користування Сервісом СМАРТ КАСА, Ви зобов’язуєтесь здійснити реєстрацію у Сервісі, відповідно прийнявши умови публічної оферти про надання невиключних майнових прав на ПЗ СМАРТ КАСА та використання Програмного Забезпечення Сервісу СМАРТ КАСА, розміщеною на Сайті.

Зворотний зв’язок і коментарі

Звертаючись до нас на Сайті, Ви несете відповідальність за те, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, суперечить моральним нормам, порушує авторські права, пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення СМАРТ КАСА може видаляти без Вашої на те згоди, безоплатно використовувати на власний розсуд, а також розцінювати як явно виражену письмову згоду на отримання повідомлень, у тому числі інформаційних, рекламних, презентаційних та інших матеріалів, від СМАРТ КАСА будь-якими електронними засобами, в тому числі які включають VoIP технологію, засоби миттєвої передачі повідомлень користувачам, інші засоби інформаційного обміну між користувачами.

Використання персональних даних

Ми використовуємо різні технології для збирання та зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт СМАРТ КАСА (докладніше в політиці конфіденційності). Це може включати в себе запис одного або декількох кукі або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо кукі й анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами.

Сервісна підтримка