Skip links
Інші новини

Як спростити собі роботу та знизити витрати під час війни

Українські підприємці – справжні атланти, що зараз тримають на своїх плечах і тили, і воєнні плацдарми. Щоб вистояти й перемогти, кожен, хто має власну справу, мусить перетворити бізнес на універсальну супермашину.

Сучасне касово-облікове обладнання Смарт Каса вже пристосоване до нових умов і дає змогу ефективно працювати в будь-яких ситуаціях. Смарт Каса реєструє продажі, спрощує звітність, облік, контроль, формує й підтримує базу покупців та ще й економить кошти підприємцям! 

Пристрій створено за принципом 5 в 1. Лише один компактний апарат, що вміщається в маленькій жіночій сумочці чи бардачку автомобіля виконує все те, що раніше робили 5 стаціонарних пристроїв, які займали великий робочий стіл і потребували постійного підключення до електромережі та технічного обслуговування. На ринку є пристрої, які поєднують пРРО та онлайн-кабінет, проте аналогів Смарт Каси, яка представляє концепт 5 в 1, досі не існує.

Що поєднує в собі Смарт Каса 5 в 1

  • Каса для прийняття готівкової оплати та реєстрації розрахункових операцій (РРО). Користуючись функціями Продаж, Повернення, Відкладені чеки, Експрес продаж, Зміни, Звіти, продавець-касир фіксує всі касові операції, відображаючи рух товару, надходження готівки. 
  • Банківський термінал. Смарт Каса приймає оплату з пластикових карток, смарт-годинників та смартфонів. Це зручний термінал, що має кілька суттєвих переваг:
  • по-перше, пристрій належить підприємцю, а не банку, тому немає щомісячної орендної плати;
  • по-друге, еквайринг можна підключити в будь-якому банку України;
  • по-третє, банки-партнери «Південний», «Восток», «Райффайзен Банк» та «Ощадбанк» надають дуже вигідні умови еквайрингу за умови придбання Смарт Каси.
  • Вбудований принтер чеків. За бажанням покупця касир може відправити йому електронний чек на імейл чи в месенджер або ж видати паперовий. Чеки друкує Смарт Каса на звичайному термопапері, бо принтер вже в неї вбудований. Отже, підприємцю не потрібно купувати принтер для друку чеків додатково. 
  • Сканер штрихкодів – важливий пристрій, який також вбудовано в Смарт Касу. 

Саме завдяки сканеру можна легко обслуговувати довгі черги в пікові години та швидко додавати товари в каталог. 

  • пРРО – означає, що підприємець матиме звіти й облік без проблем. ПЗ Смарт Каси розроблене відповідно до вимог ДПС, реалізована фіскалізація. Якщо підприємець, який перейшов на Смарт Касу, вирішить створити сучасну систему обліку, ми розробимо спеціальний модуль, і жодних ручних операцій виконувати не прийдеться, Каталог товарів підтягуватиметься в магазини автоматично. Це означає легкі переобліки без помилок у звітності. Звіти в податкову відправляються автоматично, а за оновлення ПЗ підприємці не платять. Отже, Смарт Каса – це вивільнення часу підприємців, бухгалтерів та торгового персоналу. 

Як Смарт Каса підвищує продажі

пРРО Смарт Каса – це значно більше, ніж просто облік і податкова звітність. Це CRM-система. На базі зібраних даних щодо продажів, виручки та покупців підприємець може аналізувати ефективність свого бізнесу. Звіти, Статистика, можливість контролювати роботу кількох торговельних точок у реальному часі, Архів виданих чеків та Каталог товарів  – всі ці розширені функції є в Особистому кабінеті підприємця. Завдяки доступним тарифам розширеними функціями Особистого кабінету можуть користуватися навіть представники малого бізнесу, що мають кілька магазинів в одному місті. CRM-система дає відповіді на запитання: скільки якого товару закупити, в які дні на яких точках продажі кращі, а коли й де – гірші, чи слід проводити акції, розпродажі, кому які персональні знижки варто надати, а кому – зробити подарунки. Смарт Каса – це як аналітик, який завжди поряд. Різниця лише в тому, що аналітику потрібно платити високу зарплату, а Смарт Каса не лише працює в режимі 24/7 без зайвих витрат, а ще й економить кошти. Як таке може бути? Читайте про це далі.

Економія зі Смарт Касою: говорять цифри

Важливо, що за всіх своїх переваг Смарт Каса 5 в 1 загалом обходиться дешевше, ніж будь-який інший комплект касово-облікового обладнання.  Найменший період окупності Смарт Каси – 17 місяців, найдовший – 21 місяць. Термін залежить від того, наскільки широкі функції Особистого кабінету обирає власник.  

Ми створили електронний калькулятор, з яким підприємці бачать все як на долоні. Скористайтеся ним! Дуже корисна функція на вебсайті Смарт Каси, яка показує, скільки можна зекономити, якщо зовсім не купувати касове обладнання, а одразу працювати зі Смарт Касою. Легко порівняти витрати на комплект звичайного касового обладнання за 1, 2 і навіть 3 роки, та витрати на Смарт Касу. Ви побачите економію на Смарт Касі в реальних цифрах. Відкрийте калькулятор та порахуйте самі.

Що робити, якщо ви недавно купили касове обладнання?

Багато хто шкодує, що інформація про Смарт Касу не трапилася йому раніше. Що ж робити, коли ви нещодавно купили повний комплект касового обладнання? Ідеальне рішення – продати його чимскоріш та перейти на Смарт Касу. Навіть якщо ви продасте своє обладнання трохи дешевше, ніж купили його, Смарт Каса дасть Вам змогу економити, тож ви легко повернете втрачені кошти й після того почнете знижувати витрати.

Попередні новини

Тестовий ключ API

dUg3VKyNU1qKBXyLaendm6auHvDVp1hT8Xu48vm2RZ8kLJsZ

Тестовий ключ API

dUg3VKyNU1qKBXyLaendm6auHvDVp1hT8Xu48vm2RZ8kLJsZ

Тестовий ключ API

dUg3VKyNU1qKBXyLaendm6auHvDVp1hT8Xu48vm2RZ8kLJsZ

Сервісна підтримка