Skip links
Інші новини

Висновки 2022 та плани на 2023: перемога буде за нами, у всьому

2022 ― рік важких випробувань добігає кінця. Саме час підбивати підсумки. Найголовніше: ми, українці, не здалися, а навпаки ― згуртувалися й вибиваємо ворога зі своєї землі та щосили працюємо на перемогу. За один рік Україна стала для всього світу взірцем сміливості й незламності, а з росії впали всі маски ― світ побачив, хто є хто насправді. 

Український малий бізнес вижив і готовий боротися до перемоги

Перші дні були війни найтяжчими, доки не з’явилося розуміння, як діяти в цій ситуації, щоб вистояти. Люди у нас завжди на першому плані. Співробітники, партнери та клієнти – головна цінність компанії. Працювати віддалено ми завжди вміли, тож змогли організувати роботу так, щоб усі працівники були в безпеці, а технічна підтримка клієнтів не припинялася ні на день. Але ми думали також і про вимушених переселенців. Тих, хто змушений був будувати бізнес на нових місцях. Ми розуміли, що багато хто з цих людей втратив усе і змушений починати підприємницьку діяльність із нуля. Тому вирішили, що продаж Смарт Каси на виплат (у розстрочку) – правильне рішення.  

Після того, як ЗСУ зупинили ворога, звільнили Київську область, Херсон та частину Сходу України бізнес почав повертатися назад та швидко відновлюватися. Стало зрозуміло, що українські підприємці прагнуть не покинути країну, а працювати вдома. 

Навчилися працювати без світла

Перебої з електроенергією та інтернетом створюють проблеми, проте ми навчилися їх успішно долати. Смарт Каса має акумулятор, який забезпечує роботу без підключення до електромережі. Проте без інтернету вона не може працювати як банківський термінал. Наш продукт, як і будь-який конкурентний, не був готовий до війни, ми планували роботу в умовах миру. 

Відключення світла стали справжнім викликом. Проте ми справилися з ним завдяки високому професіоналізму наших програмістів та співпраці з клієнтами. Зворотний зв’язок дав змогу розробникам програмного забезпечення зрозуміти, де з’являються нові проблеми в роботі системи, які можуть призвести до ризику збоїв і втрати даних через тривале відключення електроенергії. Наразі можу впевнено сказати, що наші програмісти знайшли оптимальні рішення, які суттєво покращили роботу каси, й розробили нові функції. 

Велика перевага Смарт Каси в тому, що весь продукт – це повністю наша розробка. Творці програмного забезпечення й сервісний центр – все це наші співробітники, які досконало знають кожен нюанс. Клієнт має один номер, за яким його питання вирішуються швидко й ефективно незалежно від того, де він перебуває. 

Відновленню малого бізнесу в Україні повністю завдячуємо ЗСУ

Питання про те, чи будемо ми допомагати ЗСУ навіть ніколи не стояло. 

З першого дня війни підтримуємо ГО «Союз Ветеранів України» і разом із національним онлайн-кінотеатром SWEET.TV, Першим Ікорним супермаркетом, інтернет-провайдером Trinity та компанією «Небесна Криниця» донатимо на ЗСУ та Державну прикордонну службу України.

Ми збираємо кошти на військову екіпіровку, броньовані автомобілі, супутникові телефони. Наразі вже придбали та передали на передову 13 броньованих автомобілів (165 920 € / 5 321 205 грн) та 19 супутникових телефонів (47 500 € / 1 523 368 грн).

Я впевнений, український бізнес буде підтримувати ЗСУ до перемоги й після неї, бо завдяки нашим бійцям ми зберегли свою країну. 

Свої досягнення в 2022 році рахуємо не прибутками, а можливостями, які вдалося створити для клієнтів в умовах війни

Взагалі ми отримали дуже багато винагород, серед яких визнання Смарт Каси «Найкращим рішенням для бізнесу» та «Кращим андроїд-терміналом».

Проте більше цінуємо не нагороди, а те, що ми даємо людям у такий час.

Зараз працює програма державної фінансової підтримки малого бізнесу, згідно з якою підприємець може отримати суму від 50 000 до 250 000 грн. Кошти нараховуються на спеціальний рахунок, відкритий в Ощадбанку. На грантову допомогу можна придбати Смарт Касу на виплат (у розстрочку) на строк 4,8 10 та 12 місяців.   

Складаючи плани на 2023 рік, найбільше мрію, звичайно, про перемогу. Я і моя команда впевнені ― після перемоги на Україну чекає справжній економічний злет. Зі свого боку ми робитимемо все, щоб кожен підприємець, якому потрібне пРРО, обирав нашу Смарт Касу як краще обладнання для малого й середнього бізнесу, створене українцями для українців. 

Вітаю з прийдешнім Новим 2023 роком!

Бажаю перемоги та процвітання!

З повагою

Тарас Вілянський, керівник розвитку бізнесу Смарт Каса

Попередні новини

Тестовий ключ API

dUg3VKyNU1qKBXyLaendm6auHvDVp1hT8Xu48vm2RZ8kLJsZ

Тестовий ключ API

dUg3VKyNU1qKBXyLaendm6auHvDVp1hT8Xu48vm2RZ8kLJsZ

Тестовий ключ API

dUg3VKyNU1qKBXyLaendm6auHvDVp1hT8Xu48vm2RZ8kLJsZ

Сервісна підтримка