Skip links
Заснування

Як ми придумали СМАРТ КАСУ?

Виникла ідея створити POS-термінал нового покоління. Це мала бути проста для користувачів розумна мобільна каса, що працює за принципом «все в одному».

За 1 рік роботи ми випустили на ринок унікальний пристрій, який так і назвали − Смарт Каса. Він поєднав у собі пРРО + POS-термінал + касовий апарат.

Продажі

Зручність

Мобільність

Вдосконалення

Функціонал для лідерів ринку

Програмний РРО

З 1 серпня 2020 року в Україні офіційно дозволено користуватися програмними РРО замість класичних кас. Більше не потрібно купувати та обслуговувати дорогі касові апарати. Оформлюйте замовлення, фіксуйте та миттєво відправляйте електронні чеки – це легко і дуже зручно.

Інтеграція з будь-якою програмою

Смарт Каса має відкритий API - технологію для взаємодії з будь-якими сучасними (нішевими) системами ведення клієнтів та обліку товарів. Для найпопулярніших - маємо готові модулі.

Особистий кабінет

Власники бізнесу мають змогу переглядати повну інформацію що-до продажів в будь-яких розрізах в режимі онлайн з єдиного онлайн кабінету. А також повне налаштування торгових точок, касирів, каталогу товарів та інше - усе для Вашої зручності.

Технологічна карта

Склад інгредієнтів; бруто і нето використаних інгредієнтів; вага однієї позиції; опис методу приготування; опис презентації подачі страви; умови і термін зберігання.

4 роки досвіду

Наші принципи роботи з клієнтами прості та зрозумілі

Коли працюєте в галузі не один рік - мимоволі пізнаєте сильні та слабкі сторони сфери, бачите її проблеми й перспективи

VIP

Турбота про клієнтів

Кожен, хто придбав Смарт Касу та пакет послуг, автоматично стає VIP. І не має значення, якого розміру його бізнес − одна затишна сімейна кав’ярня або 100 великих мережевих супермаркетів.

Вирішення проблем

Якщо у клієнта виникає проблема під час користування Смарт Касою, інженер сервісу знаходить комплексне рішення, щоб ця проблема більше ніколи не турбувала власників наших терміналів.

Продумана взаємодія

Робота зі Смарт Касою настільки проста, що навіть вперше взявши її до рук, будь-хто інтуїтивно зрозуміє: куди натискати та як користуватися.
Смарт Каса – це точно просто!

Сервісна підтримка