Skip links

Digital POS-термінал

Банківський термінал в кишені

Приймайте платежі будь-де

Автономність роботи дозволяє працювати в будь-яких умовах

Підключення до будь-якого банку

Можливість підключення терміналу до Вашого банку

Підключення касового апарату

Можливість підключити касовий апарат до терміналу

Мультимерчант

Налаштування бізнесу під потреби, додавання підприємства та торгові точки, керування правами доступу для персоналу.

Простий інтерфейс

Доступність та легкість використання, що полегшує та прискорює навчання касира роботі з терміналом

Літієвий акумулятор

Дозволяє пристрою працювати автономно та забезпечує швидку підзарядку

Зв'язок 3G, LTE, Lan, Wi-fi

В режимі використання пристрій працює від всіх типів зв'язку та забезпечує автономність

12 000 грн

POS-термінал Смарт Каса – це інноваційне рішення,
що дозволяє підприємцю економити!

Digital POS-термінал “Смарт Каса”

ПОС-ТЕРМІНАЛ

Назва пос-термінал — неоднозначний термін. Найчастіше Pos-термінал означає окремий пристрій, який зчитує банківські карти. В інших випадках термінал Пос позначає комплексне обладнання, що складається з комп’ютера з програмним забезпеченням, сканера штрих-коду, принтера для чеків і картридера.

Але існує новий унікальний інструмент, який об’єднує digital Pos-термінал і онлайн-касу — Смарт Каса. Pos-термінал значно спрощує проведення торгових операцій і необхідний всім підприємцям, які беруть оплату за товари або послуги. Завдяки Pos-термінал касі клієнти отримують можливість безготівково розплачуватися або ж швидко скасувати процедуру, якщо людина прийняла рішення відмовитися від покупки. До того ж термінал Пос — це відмінний спосіб вести облік продажів, адже в пам’яті комп’ютера залишається вся інформація про здійснені операції.

У ході роботи з терміналом кожному співробітнику видаються спеціальні ідентифікатори. Завдяки цьому керівник зможе відстежувати недостачі і вирішувати будь-які непорозуміння з персоналом.

Типи Pos-терміналів розрізняються за функціоналом, конструкціями і призначенням. Залежно від цих характеристик виділяють:

- Переносний портативний пристрій або мобільний переносний Pos-термінал. Працює на акумуляторі, має доступ до мережі та інтегрується з касовим модулем.

- SMART-термінали. Складаються з корпусу, планшета, принтера чеків, сканера товарів тобто мають все необхідне для продажів і податкової звітності.

- Стаціонарний пос-термінал. Уперше був створений як додаток до касового апарату. Працює від мережі, а до Інтернету підключається через провід.

- Pos-система. Це цілий программно-апаратний комплекс з повним набором касових функцій. mPos-термінал або пристрій для мобільного еквайрингу. Він працює тільки в комбінації з телефоном або планшетом, де встановлено додаток для онлайн-оплати.

-Pin-pad для введення даних. Такий пристрій не може працювати автономно, тільки в комплекті з Pos-terminal або POS-системою.

- Вендингові апарати. Вбудовуються в торгові апарати й не працюють окремо.

СМАРТ КАСА — УНІКАЛЬНА МОДУЛЬ-КАСА ДОДАТОК ДЛЯ ANDROID Смарт Каса — ваш головний помічник в управлінні бізнесом. Ця POS-каса дозволяє підприємцям взаємодіяти з фіскальною службою відповідно до закону.

Серед інших переваг Смарт Каса:

Мобільність. Пристрій поєднує в собі кілька елементів, знаходиться завжди під рукою і не прив’язаний до певного місця.

Легкий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.

Дозволяє працювати з BAR і QR кодами, спрощуючи роботу касира.

Синхронізація через хмару.

Підключення до CRM і 1С.

Зі Смарт Касою вести бізнес стане набагато простіше та зручніше.

Сервісна підтримка