Skip links
Інші новини

Еквайринг – що це і з чим його їдять

Дуже хочемо поговорити з Вами на одну надзвичайно важливу тему: Еквайринг – що це і з чим його їдять.

 🥸 Чи помітили Ви, що більшість своїх покупок сплачуєте або картою або за допомогою гаджетів? Ми підготували невеличку статистику 📊: переважна частка карткових витрат українців йде на оплату продуктів харчування  – у травні в порівнянні з квітнем вона збільшилася на 12,6% (до 21,3 млрд грн) та становить понад 50% загального обсягу оплат покупок картками. В той же час значно зросли обсяги оплат у кафе і ресторанах – на 54% (до 2,3 млрд грн), магазинах техніки і електроніки (на 41% до 2,9 млрд грн) та мережах АЗС (на 27% до 1,23 млрд грн).

 💳 Еквайринг – це можливість приймати безготівкову оплату товарів і послуг через спеціальний термінал. Розрахунок може проводиться за допомогою кредитних і дебетових карток або девайсів (телефони, браслети, розумні годинники). Незалежно від способу оплати спочатку кошти надходять в банк еквайр, а потім вже на рахунок торгової точки.

 🤝 Одним з видів еквайрингу є торговий. Його використовують в магазинах, ресторанах, кафе, салонах краси. Тобто, торговий еквайринг – це безготівкові операції, які проводяться через POS-термінали в точках торгівлі.

 ⤴️ детальна інформацію про POS-термінал та форма для його замовлення є за посиланням  https://smartkasa.ua/digital-pos-terminal/  😜

Торговий еквайринг має велику кількість переваг:

 🔐 Безпека. Під час користування готівкою можлива оплата фальшивими купюрами, а також є ймовірність обрахування продавцем.

 📈 Зростання кількості продажів. Торговий еквайринг стає все більш популярним. Люди частіше розплачуються саме картками та девайсами, адже так швидше, зручніше та не потрібно носити з собою готівку. Окрім того, психологічно людям простіше розлучатися з грошима на карті, ніж з паперовими, тому середній чек збільшується.

 👯‍♀️ Поява нових клієнтів. Якщо торгова точка приймає лише готівку, то кількість покупців істотно зменшується. Адже відсоток тих, хто користується лише безготівковим розрахунком, зростає. Тому відсутність оплати через термінал ускладнює процес торгівлі.

 💰 Скорочення витрат для продавця. Чим більше покупців розраховуються карткою або телефоном, тим менше готівки в касі, що дозволяє компанії економити на послугах інкасації.

 👌🏻 Зручність. Під час оплати за допомогою терміналу виключається можливість того, що продавець не зможе знайти здачу або ж зробить помилку в розрахунках.

 🎓 Відсутність плати за навчання. Банк еквайр або ж постачальник терміналу для безготівкової оплати проводять безкоштовне навчання співробітників;

 🚀 Скорочення черг. Оплата через термінал швидша, адже покупець не втрачає час на пошук потрібної суми, а продавець – на видачу решти та перевірку банкнот.

❤️ З любов‘ю та великою повагою – команда Смарт Каси ❤️

Мирного неба та Слава Україні

Попередні новини

Тестовий ключ API

dUg3VKyNU1qKBXyLaendm6auHvDVp1hT8Xu48vm2RZ8kLJsZ

Тестовий ключ API

dUg3VKyNU1qKBXyLaendm6auHvDVp1hT8Xu48vm2RZ8kLJsZ

Тестовий ключ API

dUg3VKyNU1qKBXyLaendm6auHvDVp1hT8Xu48vm2RZ8kLJsZ

Сервісна підтримка