Skip links
Інші новини

Економія до 13 000 грн/рік зі Смарт Касою

🤚🏻 Усім привіт 🖐🏻

 📚 Зараз буденадзвичайно важлива тема і ми рекомендуємо ознайомитись з текстом усіх наших майбутніх клієнтів❗️

😔 Війна – це надзвичайно складний час для всіх українських підприємців. 

Економіка страждає, але потреби не зменшилися, вони зросли. Адже треба не тільки, як раніше, заробляти на себе та розвивати бізнес, а й підтримувати наших захисників і разом боротися за перемогу.

 🧮 Кожному підприємецю довелося перейти в режим економії, і це, безперечно, правильний режим.

 ☝🏻 Проте економити треба розумно, щоб 💵 кошти, які так нелегко заробляються, не вилітали в трубу, а працювали на користь бізнесу.

 🥸 От, наприклад, ми постійно проводимо опитування серед своїх клієнтів, які успішно користуються рішенням 5 в 1 (котрих у нас уже ПОНАД 5️⃣0️⃣ 0️⃣0️⃣0️⃣, тому нашому щастю немає меж 😜), та отримали свіжі дані про те, скільки ці люди витрачали на підтримку касового обслуговування до переходу на Смарт Касу. 

 😵‍💫 Виявилося, що це виливалося підприємцям в неабияку копієчку💰

 👀 Дивіться та рахуйте:

✅ Банківський термінал, оренда – 400 грн/міс, це 4 800 грн/рік

✅ РРО, обслуговування – 300 грн/міс, це 3 600 грн/рік

✅ Касове ПЗ – від 500 грн/міс, це від 6 000 грн/рік

Отже, за 1️⃣ місяць витрати на банківське обслуговування складали від 1 200 грн. Ніби й сума невелика, але якщо порахуємо за 1 рік  ― це вже мінімум 14 400 грн. Вже й не така невелика сума набігає, правда? А якщо порахувати витрати за три роки… Виходить 43 200 грн 😵 І це лише за один термінал і РРО! Нічого собі витрати! 😱 

 😳 І знаєте що цікаво? Підприємець витрачає на оренду чималі кошти і ще мусить купити додаткове обладнання, адже орендоване не закриває всіх потреб. У результаті в нього є лише додаткові пристрої, але він не має ні власного РРО, ні термінала 🧐

 🤝 Після придбання Смарт Каси у підприємців з’явився повний комплекс сучасного касового обладнання, (термінал + пРРО + каса + сканер штрих-кодів + принтер чеків) буквально все в одному, проте зникла ціла стаття витрат на касове обладнання.

Додатково до цього комплексу Ви отримуєте онлайн кабінет підприємця, що дозволяє керувати бізнесом легко, просто і зручно всьо лише за 9️⃣0️⃣ грн на місяць, або ж 1️⃣ 0️⃣8️⃣0️⃣ грн на рік.

Ваша річна економія – наш пріоритет, тому складає вона більше 1️⃣3️⃣ 0️⃣0️⃣0️⃣грн на рік.

 📲 Ви можете завантажити та безкоштовно перевірити роботу, оцінити функнціонал і зручність додатку Смарт Каси за посиланням  

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smart.kasa

 ❤️ З любов‘ю та великою повагою – команда Смарт Каси ❤️

  Мирного неба та Слава Україні!

Попередні новини

Тестовий ключ API

dUg3VKyNU1qKBXyLaendm6auHvDVp1hT8Xu48vm2RZ8kLJsZ

Тестовий ключ API

dUg3VKyNU1qKBXyLaendm6auHvDVp1hT8Xu48vm2RZ8kLJsZ

Тестовий ключ API

dUg3VKyNU1qKBXyLaendm6auHvDVp1hT8Xu48vm2RZ8kLJsZ

Сервісна підтримка