Skip links
Інші новини

Чому вигідніше купити POS-термінал, ніж брати в оренду

Смарт Каcа — тепер термінал можна купити!

Для надання клієнту можливості розрахуватися карткою, бізнес повинен встановити термінал. Будь-який підприємець може взяти POS термінал в оренду у банківській установі. Але не всі підприємці можуть собі це дозволити. Наприклад, банк не надає термінал бізнесу з дохідом до 20 000 грн. або тим, у кого немає документів оренди торгової точки. Щомісячна абонплата становить – 300-500 грн. 500 гривень – не жахливо велика сума на перший погляд, але за рік набігає вже 6000 грн, за два роки – 12000 грн.

Уявімо, що необхідно змінити банк-еквайєр або просто розірвати договір, то пристрій повертається до банку. І все треба робити знову…

Банк, який надає термінал, зі своєї сторони також стикається зі складнощами. Обслуговування термінала потребує швидкого реагування, тому що бізнес не може стояти. Ремонт, заправка, папір, забезпечення зв’язку, інтеграційні послуги  — постійний супровід передбачає значні витрати. А через через швидку фізичну зношеність змінювати термінал доводиться кожні 2 роки.

Які є варіанти?

Попри великі фінансові вкладення, деякі підприємці все ж намагаються придбати термінали у власність. Але справа ускладнюється фродовими процедурами, лімітами, оцінкою вірогідності шахрайства, сертифікацією, PCI DSS (стандарт безпеки даних індустрії платіжних карт) та іншими процесами.

І тут підприємець постає перед вибором — придбати/орендувати термінал та втрачати кошти чи зовсім від нього відмовитися. Але в такому разі, втратити значну кількість платоспроможних клієнтів.

Альтернатива стандартних POS терміналів

Компанії, які не готові встановлювати орендовані POS термінали, мають нагоду придбати альтернативний варіант. До того ж, Смарт Каса може бути аналогом касового апарату та терміналу водночас. З її допомогою можна здійснювати онлайн-фіскалізацію. Це значно спрощує процес обліку торгових операцій і дає підприємцям можливість взаємодіяти з фіскальною службою, як передбачено законодавством.

Також створено додаток «Смарт Каса» на базі Android. Його встановити на телефон чи планшет. Завдяки програмному РРО, активованому на власному гаджеті, підприємець отримує торгову касу, програмний РРО та онлайн-систему управління бізнесом. І все це в єдиному комплексі!

Оплатити товари та послуги клієнти можуть через сервіси Google Pay и Masterpass, Apple Pay, або відсканувавши QR-код з екрану Смарт Каси чи екрана касира. Можна під’єднати еквайринг будь-якого банку і отримати вигідний тариф, приймати оплату з різних банківських карток та сервісну підтримку.

Таким чином, діджитал POS термінал Смарт Каса дає можливість підприємцям виконати вимоги законодавства щодо фіскалізації та збільшити товарооборот і клієнтську базу.

Ви назавжди забудете про орендні платежі та неякісну сервісну підтримку разом зі Смарт Касою!

Щоб придбати Смарт Касу у власність, достатньо залишити заявку на сайті та отримати консультацію фахівця щодо подальших дій.

Попередні новини

Тестовий ключ API

dUg3VKyNU1qKBXyLaendm6auHvDVp1hT8Xu48vm2RZ8kLJsZ

Тестовий ключ API

dUg3VKyNU1qKBXyLaendm6auHvDVp1hT8Xu48vm2RZ8kLJsZ

Тестовий ключ API

dUg3VKyNU1qKBXyLaendm6auHvDVp1hT8Xu48vm2RZ8kLJsZ

Сервісна підтримка